O nás

business people sitting at restaurant table and talking, background

V úzké spolupráci s renomovanou Advokátní kanceláří HAVLÍČEK Vám nabízíme komplexní služby v oblasti správy a řízení pohledávek.

CASH ENGINEERING s.r.o., dříve MEDARB s.r.o. je na trhu již od roku 2009. V průběhu svého působení v segmentu řízení pohledávek nasbírala profesionální a praktické zkušenosti nejen ve správě a inkasu pohledávek, ale také v oblasti jejich řízení, managementu prevence a procesním managementu. To se podařilo po 9-ti leté spolupráci na přímých projektech s Advokátní kanceláří HAVLÍČEK, která zabezpečila komplexní právní oblast, a to jak v českých podnicích, tak nadnárodních konglomerátech. Tyto hlavní tři oblasti jsme zastřešili do společné koncepce a nabízíme Vám ji jako KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ PRO SPRÁVU A ŘÍZENÍ POHLEDÁVEK. Jsme na trhu profesionálním hráčem v oblasti řízení pohledávek, neboť je pro nás prioritou právě prevence jejich vzniku a našim cílem je pomoci Vám prostřednictvím procesního managementu jejich vznik eliminovat. Působením napříč širším spektrem firem jsme získali komplexní nadhled o Vašich skutečných potřebách v managementu pohledávek.

Úzkým propojením s advokátní kanceláří HAVLÍČEK získala CASH ENGINEERING s.r.o. profesionální tým právních specialistů, čímž dokázala komplexně zastřešit technické a právní služby vedoucí k efektivnímu a individuálnímu přístupu při řízení pohledávek a naše služby tímto zasahují ještě dále.

Svoji činnost stavíme na principu komplexnosti. Naše motto zní: „Přenechejte nám Vaše starosti o pohledávky, procesy, právní otázky a ponechejte si čas na svůj business”.